Kaiverrinterä 60° pinnoitettu 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA2760300058030
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappijyrsin/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa standardissa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan vaihtoehdon. Muotoilu tarkoittaa, ettei se ole täysin teräväkärkinen, mikä varmistaa tehokkaan tunkeuman ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita tehtäviesi erityisvaatimusten täyttämiseksi. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota mielelläsi yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaiverrusjyrsin |
|---|---|
| Tekniikka | Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappijyrsin/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa standardissa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan vaihtoehdon. Muotoilu tarkoittaa, ettei se ole täysin teräväkärkinen, mikä varmistaa tehokkaan tunkeuman ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita tehtäviesi erityisvaatimusten täyttämiseksi. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota mielelläsi yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun. |
| Nimellinen ⌀ dc | 3 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Leikkuupituus lc | 3 mm |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Pinnoite | belagd |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA2760300058030 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 276.0300.058.030 |