Kaivertaja 60° 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA2750300058030
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappi-/kaiverrusneula, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahtena vakiona A-mittana: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan vaihtoehdon. Rakenne tekee siitä, ettei se ole täysin teräväkärkinen, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita vastaamaan tehtäviesi erityisvaatimuksia. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota mielellään yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaiverrusjyrsin |
|---|---|
| Tekniikka | Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappi-/kaiverrusneula, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahtena vakiona A-mittana: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan vaihtoehdon. Rakenne tekee siitä, ettei se ole täysin teräväkärkinen, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita vastaamaan tehtäviesi erityisvaatimuksia. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota mielellään yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun. |
| Nimellinen ⌀ dc | 3 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Leikkuupituus lc | 3 mm |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA2750300058030 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 275.0300.058.030 |