Kaiverrinterä 30° 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA2700300058050
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappijyrsin/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa vakiomittaisessa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeitasi parhaiten vastaavan vaihtoehdon. Rakenne tarkoittaa, ettei se ole täysin terävä, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita vastaamaan tehtäviesi erityisvaatimuksia. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaiverrusjyrsin |
|---|---|
| Tekniikka | Engraver (270-271-275-276) on monipuolinen yksiteräinen tappijyrsin/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa vakiomittaisessa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molemmat versiot voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeitasi parhaiten vastaavan vaihtoehdon. Rakenne tarkoittaa, ettei se ole täysin terävä, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita vastaamaan tehtäviesi erityisvaatimuksia. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun. |
| Nimellinen ⌀ dc | 3 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Leikkuupituus lc | 5 mm |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA2700300058050 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 270.0300.058.050 |