Porukan istukat 1–16 mm 1–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- Hiekkapuhallettu.
- RFID-/Balluff-lastureiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettuja (tasainen käynti!).
- PSC:n sisäkontuurin toiminnalliset pinnat koneistetaan.
Toimitussisältö
Sisältää Torx®-istukka-avaimen.
Erikoislisävarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309885; hylsyavain nro 309893.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | PSC 63 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 93,1 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3085951-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197932020 |