Työkalunpidin aksiaalinen, yksinkertainen, oikea 25 mm 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja tuottavuuden kasvu GARANT Econ ansiosta.
Käyttötiedot
ISO-pitimien kiinnittämiseen neliövarrella.
Käyttöön monitoimikoneissa
Huomautus
PSC-kiinnityspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 88 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 78 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31886125 |
|---|---|
| EAN | 4069515009034 |