Eco-työkalupidin, aksiaalinen yksinkertainen, oikea 25 mm 25 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja suurempi tuottavuus GARANT eco -tuotteella.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja lisääntynyt tuottavuus GARANT Eco -tuotteen ansiosta.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Huomautus
Sis. läpiporatun aluslevyn. Siksi sopii leikkuutyökalunpitimille, joissa varsi 20 ja 25 mm.
Rakenne
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja suurempi tuottavuus GARANT eco -järjestelmällä.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja lisääntynyt tuottavuus GARANT Eco -järjestelmän ansiosta.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen nelikulmaisella varrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 102 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 102 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31885125 |
|---|---|
| EAN | 4045197893291 |