Eco-katkaisuteränpidin, radiaalinen 32 mm 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Katkaisuterien kiinnitykseen, joissa on jäähdytysnesteen läpivienti kaikilta yleisiltä valmistajilta. Tarpeettomat läpivientireiät voidaan sulkea toimitukseen sisältyvillä ruuveilla. Sis. pallosuutin.
Käyttöön monioperaatiokoneissa
Huomautus
Sopiva PSC-jäähdytysnesteputki, tuotenumero 309885 koko 63.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ja |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
| Tuotetyyppi | Katkaisuterän pidin |
| Teräkorkeudelle h | 32 mm |
| L1 | 45,5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 107 mm |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31890632 |
|---|---|
| EAN | 2050002039537 |