Itsehitsautuva eristysteippi 19X9
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
3M Scotch® 23 on otsoninkestävä ja kaikkiin kaapelivaippamateriaaleihin soveltuva eteenipropeenikumiteippi, jolla on erinomaiset dielektriset ominaisuudet.
Ohje
3M™-tuotteiden vähimmäissäilyvyysaika pätee noudatettaessa määritettyjä varastointiohjeita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Varastointilämpötila | 20–23 °C |
| Vetolujuus | 1,4 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | musta |
| Leveys | 19 mm |
| Pituus | 9 m |
| Valmistajan merkintä | Scotch® 23 |
| Lämpötilankestävä enintään | 90–130 °C |
| Paksuus | 0,76 mm |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50–60 % |
| Elastisuus | 1000 % |
| Pidikkeen materiaali | Etyleeni-propyleenikumi |
| Käyttö | Eristys; Tiivistys; Eristys; Tiivistys; Eristys; Tiivistys |
| Liner saatavilla | kyllä |
| Teippien määrä | 1 |
| Vähimmäissäilyvyysaika | 60 kuukautta |
| Huomautus | UV-kestävä; kosteudenkestävä; säänkestävä; UV-kestävä; kosteudenkestävä; säänkestävä; UV-kestävä; kosteudenkestävä; säänkestävä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08365519X9 |
|---|---|
| EAN | 7891040003860 |