Sinkkispray Zinc 500 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Galvaaninen ruostesuoja 98 % puhtaasta sinkistä kulutusta kestävällä sideaineella. Muodostaa pysyvän, galvaanisesti aktiivisen ruostesuojakerroksen mattaharmaana. Nopeasti kuivuva, lämpötilankestävä, hitsattava ja ylimaalattava, hyvällä tartunnalla.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Toteutus | Suihketölkki |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml |
| Toteutus | Suihkepullo |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | tummanharmaa |
| Leimahduspiste | < 0 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS09 ympäristölle vaarallinen; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS09 ympäristölle vaarallinen; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS09 ympäristölle vaarallinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083074500 |
|---|---|
| EAN | 5412386004971 |