Ruosteenestopohjamaali Zinc Primer 500 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Nopeasti kuivuva, sinkkifosfaattipohjainen pohjamaali. Pohjamaalaukseen, täyttöön ja korroosiota estävään pintapinnoitukseen. Lämpöä, säätä ja öljyä kestävä sekä päällemaalattavissa.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | sinkkispray |
|---|---|
| Toteutus | Suihketölkki |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | vaaleanharmaa |
| Leimahduspiste | 15 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083072500 |
|---|---|
| EAN | 5412386004858 |