Rekyylitön suutari-/asentajanvasara polyuretaanilyöntipäillä 30x40 mm 30x40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Halder norm+technik
- Tuotenumero
- G75521030X40
- Varastotilanne
- 193kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva yksiosainen teräskotelo (patentoitu).
Rekyylitön teräskuulilla tehdyn täytteen ansiosta. Lyöntipäät väriä päästämättömästä, kulutusta kestävästä polyuretaanista (keskikova). Ihanteellinen ohutlevytyöhön sekä kohdistettuihin iskuihin kulmiin ja reunoihin.
Tekniset tiedot
| Takaiskuton | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vasara |
| Pääpituus iskun kanssa | 117 mm |
| Materiaalipanostus | Polyuretaani, keltainen, keskikova |
| Paino | 0.68 kg |
| Kokonaispituus | 300 mm |
| Vasarapään mitat | 30×40 mm |
| Sarja | SUPERCRAFT |
| Valmistajan merkintä | SUPERCRAFT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G75521030X40 |
|---|---|
| EAN | 4030618301844 |