Tarkkuusräikkäavain 'Zyklop Mini 3', suunnanvaihdolla, 1/4 tuumaa 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Vakio
Vankka räikkäavain lyhyessä, sirossa muodossa. Erityisen sopiva ahtaisiin tiloihin. Kahvan päässä ergonominen sormituki. 15° kulma.
Sopii
Hylsyille käsikäyttöön.
Rakenne
Suunnanvaihtovipu oikea- ja vasenkätiselle käynnille. Karhennettu nuppi mahdollistaa nopean ruuvauksen ahtaissa paikoissa, joissa räikkäavaimelle ei ole tilaa.
Materiaalivalinta ja erityinen taontamenetelmä takaavat optimaalisen toiminnan ja pitkän käyttöiän.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Kokonaispituus | 87 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Hampaiden lukumäärä | 60 |
| Usp1 | 'Zyklop Mini 3', hienohampainen, käännettävä |
| Usp2 | 60 hammasta, pituus 86 mm |
| Valmistajan merkintä | 8008 A Zyklop Mini 3 |
| Kokonaispituus | 87 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6322981/4 |
|---|---|
| EAN | 4013288211699 |