Räikkäavain 1/4 tuuman bits-kärjille C 6,3 ja E 6,3 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
1/4 tuuman bits-kärjille, joissa C06,3-varsi ja E06,3-varsi.
Malli
Vasen-/oikeakäynnin vaihto vivulla.
Kärjenpidin D06,3 / F06,3.
Tekniset tiedot
| Hampaiden lukumäärä | 80 |
|---|---|
| Kärkipidike | D 6,3; F 6,3 |
| Tuotetyyppi | Kärki-/ruuvausbitsityökalu |
| Pituus | 117 mm |
| Leveys | 22 mm |
| Korkeus | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6766501/4 |
|---|---|
| EAN | 4018754282944 |