Hylsysarja 1/4; 1/2 tuuman nelikanta 30 osaa 35 35
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Etu
Smartcase kotelo paikannustoiminnolla
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
1/4" Torx®-hylsyt: 7 kpl koot E5; E6; E7; E8; E10; E11; E12
1/2" Torx®-hylsyt: 6 kpl koot E12; E14; E16; E18; E20; E24
1/4" Torx®-ruuvauskärjet, TiN-pinnoitetut: 9 kpl koot TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40
1/2" Torx®-ruuvauskärjet, TiN-pinnoitetut: 9 kpl koot TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
1/2" Torx®-ruuvauskärjet, TiN-pinnoitetut, pitkät: 4 kpl koot TX30; TX40; TX45; TX50
Säilytys: muovilaatikko telineellä / säilytyskaukalolla
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 355 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Pikairrotuksella | ei |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Normi | DIN 3120; DIN 3122; DIN 3124 |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvimeisselit; TORX®-hylsyavain; TORX®-ruuvimeisselit; TORX®-hylsyavain; TORX®-ruuvimeisselit; TORX®-hylsyavain |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 35 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63003635 |
|---|---|
| EAN | 4000896239887 |