Poltinpihdit 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 5743
Malli
Kapea pää ja uurretut leuat putkiuralla. Kemiallisesti mustattu pihti, kiillotettu pää, muovipäällysteiset kahvat.
Materiaali
Erikoistyökaluteräs, muottitaottu ja öljykarkaistu.
Tekniset tiedot
| Kahva | muovipäällysteinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pihdit |
| Normi | DIN ISO 5743 |
| Pinta | Kemiallisesti mustattu, kiillotettu pää |
| Leukojen toteutus | putkiuralla, hammastettu |
| Leuka | kapea |
| Materiaali | Työkaluerikoisterästä, muottiintaottu ja öljykarkaistu |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Leukapituus | 45 mm |
| Sopii putken ⌀:lle enintään | 30 mm |
| Leuan paksuus | 3,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G706800200 |
|---|---|
| EAN | 4003773051923 |