Pinsetit tylppä / 1 mm leveä kärki, 125 mm N N
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Uurretut tartuntapinnat.
Malli
Erikoisterästä, nikkelöity (nro 727520/7560 mustaksi maalattu).
Malli
Uralliset tartuntapinnat.
Tekniset tiedot
| Kärjen ominaisuus | tylppä, uurretut tartuntapinnat |
|---|---|
| Vaihdettava kärki | ei |
| Tuotetyyppi | Pinsetit |
| Pituus | 125 mm |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Pinsettien pinta | nikkelöity |
| Materiaali | erikoisterästä |
| Pituus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727540N |
|---|---|
| EAN | 4045197993007 |