Pieni putkileikkuri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin lyhyt ja kätevä malli kahdella rullalla. Runko painevalettua erikoisseosta.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva pienten putkien katkaisuun vaikeapääsyisissä paikoissa. Kupari- ja alumiiniputkille sekä ohutseinäisille ruostumattomille putkille.
Varaosa
Varapultti nro 818020 leikkuurullalle nro 819100.
Tekniset tiedot
| Ohjainrullien lukumäärä | 2 |
|---|---|
| Leikkuulaikkojen lukumäärä | 1 |
| Tuotetyyppi | Putkileikkuri |
| Leikkuulaikan leveys | 5 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 5 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 20 mm |
| Putken ulkohalkaisijalle Ø | 3 - 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G819350 |
|---|---|
| EAN | 4045197379962 |