Säädettävät ulosvetäjät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Itselukittuvien pidätintappien avulla tartuntaleveys ja tartuntasyvyys voidaan valita yksilöllisesti. Erityisen rakenteen ansiosta ulosvetäjä on itsekiinnittyvä ja erittäin helppo käsitellä. Erittäin suuri tartuntaleveysalue, koska varret voidaan asentaa eri tavoin (katso kuvat).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 1 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 6 - 100 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 85 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 13 mm |
| Paino | 0.45 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G881100 |
|---|---|
| EAN | 4021176459559 |