Teroituskivi hiomalaikoille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Neliönmuotoinen, karkeajyväinen lohko (SiC24).
Käyttötiedot
Hiomalaikoille, mutta myös teräksen, graniitin, marmorin ja tekokiven karkeahiontaan.
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | SiC |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teroituskivi |
| Hioma-aine | Piikarbidi |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 200 mm |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G599400 |
|---|---|
| EAN | 9003170293822 |