Tarkkuushiomalaikka sisäpyöröhiontaan D×T×H (mm)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin tehokkaat erikoiskorundihiomalaikat keraamisella sidoksella sisäpyöröhiontaan.
Käyttötiedot
Kaikentyyppiseen sisäpyöröhiontaan, esim. läpireikien hiontaan, sovitteisiin.
Spesifikaatio
97A802I5V112 Steel universal.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Levyn ⌀ d | 40 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomalaikka sisäpuoliseen pyöröhiontaan |
| Muoto | 5 |
| Hioma-aine | Erittäin tehokas teräskorundi |
| Hiontamenetelmä | sisäpuolelta pyöreä |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Laikan leveys d | 40 mm |
| Spesifikaatio | 97A802I5V112 Steel universal |
| Reikä-⌀ h | 13 mm |
| Uran syvyys f 1 | 20 mm |
| Uran halkaisija p | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G595043 |
|---|---|
| EAN | 9003176647445 |