Tarkkuushiomalaikka sisäpyöröhiontaan D×T×H (mm)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokkaat erikoiskorundihiomalaikat keraamisella sidoksella sisäpyöröhiontaan.
Käyttötiedot
Kaikenlaiseen sisäpyöröhiontaan, esim. läpireikien ja sovitteiden hiontaan.
Spesifikaatio
97A802I5V112 Steel universal.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Levyn ⌀ d | 25 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomalaikka sisäpyöröhiontaan |
| Muoto | 5 |
| Hioma-aine | Korkeatehoinen teräskorundi |
| Hiontamenetelmä | sisäpuolelta pyöreä |
| Tuotenimen attribuutti | 25×25×10 |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Laikan leveys d | 25 mm |
| Spesifikaatio | 97A802I5V112 Steel universal |
| Reikä-⌀ h | 10 mm |
| Uran syvyys f 1 | 10 mm |
| Uran halkaisija p | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G595024 |
|---|---|
| EAN | 9003176647384 |