Veitsen teroituskivisarja korundi (A), 2-osainen SET Sarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Veitsen teroituskivisarja korkealaatuisten veitsien karkeaan ja hienoon hiontaan. Keskenään optimaalisesti sovitettu raekokojen järjestys takaa täydelliset hiontatulokset ja hellävaraisen hionnan.
Sisältö
Kumpikin: yksi teroituskivi raekoolla 400/800 (karkeahionta) ja yksi raekoolla 1000/6000 (hienohionta) pyökkipuista valmistetuissa säilytysrasioissa.
Huomautus
Ei saa käyttää kuivana, vain veden kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiomakivi |
|---|---|
| Pituus | 200 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Hioma-aine | Korundi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G558890SET |
|---|---|
| EAN | 4062406785345 |