Timantti-katkaisulaikka 76 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Akkukäyttöiseen minikulmahiomakoneeseen nro 077100.
Rakenne
Kapeat katkaisulaikat erityisesti ahtaisiin tiloihin.
Sinteröity, yhtenäinen timanttileikkuureuna. Siisti leikkausjälki.
Materiaali
Optimoitu: kivitavara, marmori, laatat.
Käyttötiedot
Kiven, klinkkerin ja marmorin katkaisuun.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | D |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | Kivi |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet; suorahiomakone |
| Hioma-aine | Timantti |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1.4 mm |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn ⌀ | 76 mm |
| Materiaalipaksuudelle | 5.7 - 9.5 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 20150 min-1 |
| Pääterän leveys | 1.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56342276 |
|---|---|
| EAN | 4059952539874 |