Lamellihiomatela hiomanailon (ZA) / kangas (ZA) 150FINE 150fine
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Hiomakankaan ja hiomanailonin yhdistelmä.
Erittäin kestävä ja hienorakenteinen hiomanailon zirkoniumoksidilla (ZA).
Täydellinen ruostumattoman teräksen työstöön.
Käyttötiedot
Kevyisiin puhdistustöihin ja tasaisen pintaviimeistelyn aikaansaamiseen.
Huomautus
Käytä väliholkkisarjaa nro 568439 leveyden tasaukseen kapeissa teloissa ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Rullan leveys | 100 mm |
|---|---|
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Lamellilaikkahiomarulla |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Vastaava raekoko | 150 |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568471150FINE |
|---|---|
| EAN | 4045197892355 |