Liuskahiomarulla, huopa (karkea) CRS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- 3m scotch-brite™
- Tuotenumero
- G568470CRS
- Varastotilanne
- 49kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Vakiomitta ⌀ 100×100 mm. Kiinnitysreiän ⌀ 19 mm kiilauralla.
Puhdistuslaikka, hankaava ja pitkäikäinen.
Käyttö
Hilseen, ruosteen, ohjausmerkintävärien ja maalijäännösten nopeaan poistoon. Tasainen pintahiontakuvio.
Pitkä kestoikä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Rullan leveys | 100 mm |
|---|---|
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Hioma-alusta | karkea puhdistushiomanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568470CRS |
|---|---|
| EAN | 8021684328602 |