Hiomahuopa-tarralaikka SC-DH 180
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- 3m scotch-brite™
- Tuotenumero
- G566925180
- Varastotilanne
- 4926kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Huopatarrakiekoissa kudottu pohjakangas varmaan tarrakiinnitykseen. Irrotettavan keskiöintipuikon avulla tarkempi laikan kohdistus ja kiinnitys tukilaippaan (n. 50 % pienempi värinätaso tarrahiomalaikalla nro 566965).
Käyttö
Kulmahiomakoneissa tarralaikka-alustalla nro 566960 tai 566965 (tarralaikoille, joissa keskitys).
Viimeistelyyn, mattaukseen, häivytykseen, vähentää selvästi karheutta, ja kevyisiin puhdistus- (esim. värjäytymien poisto) ja purseenpoistotehtäviin.
Ohje
Tarrahiomalaikat esihiontaan, ks. alkaen nrosta 567705ff.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Maksimikehänopeus | 40 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Valmistajan merkintä | SC-DH |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Hienousaste | keskikarkea |
| Vastaava raekoko | 180 |
| Sarja | SC-DH |
| Väri | punainen |
| Toteutus | A medium |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G566925180 |
|---|---|
| EAN | 4046719057917 |